مسابقات بین المللی رباتیک و هوش مصنوعی فیراکاپ آزاد ایران
معرفی

مسابقات مانور سرعتی خودکار (ریس خودکار)، با هدف جهت دهی به تیمهای شرکت کننده برای توسعه نرم افزار ناوبری خودکار ربات پرنده با قابلیت انجام مانورهای سریع و سه بعدی است. در حال حاضر تنها رباتهای پرنده به وسیله اپراتورهای ماهر قادر به انجام مانورهای سریع و جذاب هستند و فاصله زیادی بین نرم افزارهای ناوبری خودکار و مهارت اپراتورها وجود دارد. برای کاهش این فاصله و ایجاد یک محیط سنجش یکسان، مسابقه مانور سرعتی خودکار به گونه ای طراحی شده است که تیمهایی که از رباتهای خودکار استفاده میکنند از امتیاز ویژه ای برخوردار شوند.

ملاک اصلی امتیاز دهی در این مسابقه، کمترین زمان طی کردن مسیر مسابقه با عبور صحیح از دروازه ها خواهد بود.

تیم‌ها
برنامه زمان‌بندی
قوانین

آخرین نسخه قوانین در این لینک در دسترس است.

توجه: احتمال تغییر و بروز رسانی قوانین وجود دارد و ملاک امتیاز دهی در مسابقات آخرین نسخه موجود در وبسایت مسابقات خواهد بود.

توجه: ارسال گزارش فنی برای این لیگ الزامی است.

گزارش فنی تیم باید  طبق فرمت این فایل تکمبل و در مهلت مقرر از طریق ایمیل ارسال شود.  لینک دسترسی به ویدئو از کارکرد ربات نیز در انتهای همین فایل درج می شود.

نتایج
مسابقات فیراکاپ آزاد ایران
درباره ما
کمیته ملی رباتیک جمهوری اسلامی ایران (فیرا) به صورت رسمی در آبان ماه 1392 تشکیل شده است. این کمیته با همکاری فدراسیون جهانی رباتیک فیرا، امیدوار است که به جوانان برای درک بهتر از مفاهیم علمی و سیر تکاملی تکنولوژی کمک کند. فیرا معتقد است که برخی از این علاقه مندی ها، باعث افزایش مهارت های علمی و مهندسی می شود که در نهایت به نتایج تحقیقاتی می انجامد که به انسان ها در راه های مختلف خدمت رسانی می کند.
تماس با ما
۲۰۲۰ © کلیه حقوق این سایت متعلق به کمیته ملی رباتیک جمهوری اسلامی ایران فیرا می‌باشد.