مسابقات بین المللی رباتیک و هوش مصنوعی فیراکاپ آزاد ایران
معرفی

لیگ چالش عبور از موانع با هدف ایجاد یک فضا تحقیقاتی برای محققان در زمینه کنترل، مسیریابی و تشخیص موانع، بدون نیاز به داشتن ربات و سیستم پیچیده و پرهزینه ای، تشکیل شده است. تیم ها میتوانند الگوریتم ها و نرم افزار های خود را با این شبیه ساز توسعه دهند و در نهایت بر روی ربات واقعی پیاده سازی کرده و در لیگ های دیگر نیز شرکت کنند، تا این الگوریتم ها با چالش دنیای واقعی نیز رو‌به‌رو شود.

تیم‌ها
برنامه زمان‌بندی
قوانین

قوانین سال ۲۰۱۸ در سایت قرار گرفته است و ممکن است با تغییرات جدید تغییر کند. آخرین نسحه قوانین لیگ شبیه سازی چالش عبور از موانع را می توانید از این لینک دریافت کنید.

لینک نرم افزار شبیه سازی : https://github.com/mahi97/SIMUROSOT-ROBOCHALLENGE

فرمت گزارش فنی
تیم های دانشجویی می‌بایست طبق فرمت انگلیسی Springer LNAI format تعریف شده در سایت و با توجه به موارد ذکر شده در فرمت فارسی گزارش فنی خود را کامل و ارسال کنند.

تیم های دانش آموزی میتوانند گزارش فنی را در قالب فرمت فارسی ارسال کنند.

فرمت فارسی گزارش فنی

توجه: ارسال گزارش فنی و فیلم از عملکرد بازی برای این لیگ الزامی است.

فیلم از عملکرد
همچنین ضروریست یک ویدئو کوتاه (۲ الی ۳ دقیقه) از راه اندازی سیستم و اجرای کد و همچنین عملکرد ربات ها حداقل به مدت ۱ دقیقه بدون برش، در سرویسهای اشتراک گذاری ( مثل سایت آپارات) آپلود شده و لینک دسترسی به آن در این بخش درج شود.

نتایج
مسابقات فیراکاپ آزاد ایران
درباره ما
کمیته ملی رباتیک جمهوری اسلامی ایران (فیرا) به صورت رسمی در آبان ماه 1392 تشکیل شده است. این کمیته با همکاری فدراسیون جهانی رباتیک فیرا، امیدوار است که به جوانان برای درک بهتر از مفاهیم علمی و سیر تکاملی تکنولوژی کمک کند. فیرا معتقد است که برخی از این علاقه مندی ها، باعث افزایش مهارت های علمی و مهندسی می شود که در نهایت به نتایج تحقیقاتی می انجامد که به انسان ها در راه های مختلف خدمت رسانی می کند.
تماس با ما
۲۰۲۰ © کلیه حقوق این سایت متعلق به کمیته ملی رباتیک جمهوری اسلامی ایران فیرا می‌باشد.