مسابقات بین المللی رباتیک و هوش مصنوعی فیراکاپ آزاد ایران
معرفی

شبیه ساز ربات های فوتبالیست 5 به 5 از اولین لیگ های مسابقات جهانی رباتیک فیرا بوده است که هدف آن شبیه سازی مسابقات ربات های فوتبالیست است تا تیم ها بدون داشتن تجهیزات و ربات بتوانند استراتژی و الگوریتم های خود را مورد آزمایش قرار دهند.

تیم‌ها
برنامه زمان‌بندی
قوانین

قوانین بازی

قوانین لیگ شبیه ساز فوتبالیست ۵ به ۵ را در این لینک و نرم افزار شبیه ساز را در این لینک می توانید مشاهده نمایید.

فرمت گزارش فنی

تیم های دانشجویی می‌بایست طبق فرمت انگلیسی Springer LNAI format تعریف شده در سایت و با توجه به موارد ذکر شده در فرمت فارسی گزارش فنی خود را کامل و ارسال کنند.

تیم های دانش آموزی میتوانند گزارش فنی را در قالب فرمت فارسی ارسال کنند.

فرمت فارسی گزارش فنی

توجه: ارسال گزارش فنی و فیلم از عملکرد بازی برای این لیگ الزامی است.

فیلم از عملکرد

همچنین ضروریست یک ویدئو کوتاه (۲ الی ۳ دقیقه) از راه اندازی سیستم و اجرای کد و همچنین عملکرد ربات ها حداقل به مدت ۱ دقیقه بدون برش، در سرویسهای اشتراک گذاری ( مثل سایت آپارات) آپلود شده و لینک دسترسی به آن در این بخش درج شود.

 

نتایج
مسابقات فیراکاپ آزاد ایران
درباره ما
کمیته ملی رباتیک جمهوری اسلامی ایران (فیرا) به صورت رسمی در آبان ماه 1392 تشکیل شده است. این کمیته با همکاری فدراسیون جهانی رباتیک فیرا، امیدوار است که به جوانان برای درک بهتر از مفاهیم علمی و سیر تکاملی تکنولوژی کمک کند. فیرا معتقد است که برخی از این علاقه مندی ها، باعث افزایش مهارت های علمی و مهندسی می شود که در نهایت به نتایج تحقیقاتی می انجامد که به انسان ها در راه های مختلف خدمت رسانی می کند.
تماس با ما
۲۰۲۰ © کلیه حقوق این سایت متعلق به کمیته ملی رباتیک جمهوری اسلامی ایران فیرا می‌باشد.